Zespół trenerów z pasją w działaniu
"Judo to najlepszy sport początkowy do szkolenia dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 21 lat" UNESCO 
Zespół trenerów z pasją w działaniu

Gdzie trenujemy

Szkoła podstawowa 23 w Gliwicach ul.Sikornik 1 (treningi juz ruszyły)
WTORKI I CZWARTKI
I gr początkująca 4-7 lat g.16:45-17:30
II gr średnio-zaawansowana 8-10 lat g.17:30-18:15
III gr zaawansowana 18.15-19.45  
trenerzy SEBASTIAN LASKOWSKI, MARCIN KRZYWDA, EWA KEMPKA

Szkoła podstawowa nr 27 w Gliwicach ul. Rubinowa 16 A (treningi ruszają od piatku 14.09)
ŚRODY I PIĄTKI
I gr młodsza 4-6 lat 15:45-16:30
II gr starsza 7-8 lat 16:30-17.15
III gr zaawansowana 17.15- 18:30
tr.SEBASTIAN LASKOWSKI 

Klub osiedlowy Chatka w Gliwicach ul. Gwardii Ludowej 18
(treningi ruszyły
UWAGA! Do końca września jest tylko jedna grupa na g.16:45-17:30)

WTORKI I CZWARTKI
I gr 16:45-17:30 młodsza
II gr 17:30-18:30 starsza
tr.WOJCIECH KIERSNOWSKI

Szkoła podstawowa 25 im. Jana Pawła II w Zabrzu
WTORKI I CZWARTKI
I gr początkująca godz.13.30-14.15
II gr zaawansowana godz. 14.30-15.30 
tr.MARCIN KRZYWDA

Szkoła podstawowa im.Rogera w Sośnicowicach
PIĄTKI 13:15-14:15
tr.MARCIN KRZYWDA

Szkoła podstawowa nr 41 im. W.Broniewskiego, ul.Kormoranów 23 (rozpoczynamy od października)
poniedziałek
I gr 13:00-14:00
II gr 14:00-15:00
piątek         
I gr 13:30-14:30
II gr 14:30-15:30
trenerzy EWA KEMPKA, WOJCIECH KIERSNOWSKI

Szkoła podstawowa nr 7 w Zabrzu ul.Pokoju 41
PONIEDZIAŁKI
I gr początkująca 6-8 lat godz.16.00-17.00
II gr zaawansowana 9 lat i starsi godz.17.00-18.00  
tr.WOJCIECH KIERSNOWSKI

Zespół Szkół nr 11 w Gliwicach (dawne sp. 11), ul. Tarnogórska 59 (rozpoczynamy od października)
ŚRODY
16:30-17:15
17:20-18:20
tr.WOJCIECH KIERSNOWSKI

Szkoła podstawowa nr 13 im.Krystyny Bochenek w Gliwicach ul.Elsnera 25
(dni i godz.do ustalenia) czwartek 16:45-17:30
tr.MARCIN KRZYWDA

Szkoła Podstawowa nr 2 ul.Gożdzikowa 2 Wilcze Gardło 
ŚRODY (godziny są w trakcie ustalania)

Szkoła podstawowa w Sierakowicach 
piątek, godz.14:30-15:30
tr. MARCIN KRZYWDA 

Szkoła z Charakterem im.Edyty Stein
poniedziałek 13:30-15:30,
piątek 12:00-15:30
tr. BARTŁOMIEJ PAWLUS

PRZEDSZKOLA:
Przedszkole Miejskie nr 18 ul. Brzozowa - czwartek godz.14:45-15:30 tr. Sebastian Laskowski
Przedszkole Miejskie nr 29 Sikornik - wtorek (godziny zajęć są w trakcie ustalania) 
Przedszkole Miejskie  nr 41 ul. Cyraneczki - (dni i godziny zajęć są w trakcie ustalania) tr. Ewa Kempka
Przedszkole miejskie nr 28 os. Obrońców Pokoju- poniedziałek, godz.15:00-17:00 tr. Marcin Krzywda
Przedszkole Niepubliczne Chatka Uszatka-Ostropa ul. Architektów 142, środy 12:50-13:50 tr. Marcin Krzywda
Przedszkole Tęczowa Kraina Filomaty,ul.Wiejska 49 - poniedziałek 15:00-15:45, środa 14:00-14:45
tr. Sebastian Laskowski
Przedszkole Miejskie nr 42, ul.Młodopolska 4 - Środa 14:00-14:45 , 14:45-15:30 tr. Bartłomiej Pawlus
Przedszkole Miejsce nr 33, ul. Wiślana ŚRODY (godziny zostaną podane niebawem) tr. Ewa Kempka
Przedszkole nr 46 w Zabrzu,ul. Pokoju 37 -DZIEŃ I GODZINA DO USTALENIA tr. Sebastian Laskowski
Przedszkole Miejskie nr 40 ul.Sienkiewicza 9-piątek 13:00-14:30 tr. Sebastian Laskowski
Przedszkole Niepubliczne Słoneczko, Wilcze Gardło piątek, 11:00-12:00 tr. Marcin Krzywda
Przedszkole miejskie nr 31 ul.Mickiewicza 65, środa, godz. 14:30-16:00 tr. Marcin Krzywda
Przedszkole Animator wtorek, godz.13:00-14:00 tr. Sebastian Laskowski
Przedszkole Miejskie nr 3, ul. Grottgera (dni i godziny zajęć są w trakcie ustalania) tr. Ewa Kempka

Do końca września podana zostanie ostateczną wersja całego kalendarza zajęć judo we wszystkich placówkach.


KONTAKT DO POSZCZEGÓLNYCH TRENERÓW ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ